Jaki wybrać gatunek pomidorów do sadzenia - Nawóz Garden Home z guano do warzyw

14 marca, 2021

Wyróżniamy kilka odmian pomidorów. Różnią się one między sobą kształtem, walorem smakowym, ale mianownikiem wspólnym jest wysoka wartość składników odżywczych. Niezależnie od rodzaju każdy pomidor do prawidłowego wzrostu potrzebuje odpowiedniego nawożenia - nawóz Garden Home z guano do warzyw zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

1. Pomidory koktajlowe cherry lub daktylowe - słodkie, drobne pomidorki. Idealne do letniej sałatki lub przekąska. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do dań z makaronem. Doskonale pasują do mozzarelli.
2. Pomidory Limba (pomidory podłużne) - idealnie pasują do przetworów np: przeciery. Można w całości zamykać w słoikach. Odmiana wczesna. 
3. Pomidory bawole serca - okazałe o bujnym kształcie. Bardzo soczyste i pachnące. Idealne na kanapki i do sałatek.
4. Pomidory San Marzano - nazwa pochodzi od włoskiego miasteczka San Marzano, jedna z najpopularniejszych pomidorów we Włoszech. Idealnie pasują do włoskich potraw z makaronem i pizzy, jak również tradycyjnie na kanapkę. Bardzo słodkie dlatego bardzo lubiane przez dzieci.
5. Pomidory o różnych kolorach - żółte, w prążki, zielone, czerwone. 

Jaki wybrać gatunek pomidorów do sadzenia

Pomidor, czyli jabłko miłości należy do warzyw uprawianych w największych ilościach na terenie Unii Europejskiej. Warzywo to stanowi również ważny element diety ludzi na całym świecie. Pomidor w diecie wskazany jest również dla osób z nadciśnieniem tętniczym. Należy przy tym pamiętać, aby pomidor stał się pełnym składników odżywczych warzywem, powinien być odpowiednio sadzony i nawożony nawozem Garden Home z guano do warzyw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

więcej jak nawóz garden home

Nasze Produkty

Guano nawóz do tuj
Guano nawóz do kwiatów
Guano Nawóz do kwiatów kwaśnolubnych
guano nawóz do warzyw
Nawóz do trawników z guano
Guano - nawóz do krzewów owocowych
Przejdź do sklepu

Garden Home
Joanna Pawlaczyk-Bieniek
Malawa 819 B
36-007 Krasne
nip: 813-316-46-15
regon: 180479320
biuro@gardenhome24.pl
tel. 609 092 691