Nawóz Garden Home do warzyw z guano - obfite plony.

15 listopada, 2020

W zbliżającym się sezonie ogrodniczym kolejny nawóz, który dołącza do naszej ofert to nawóz Garden Home z guano do warzyw.Jest to nawóz organiczno - mineralny z dużą ilością substancji organicznej. Zdrowe warzywa, aby byłe pełne substancji odżywczych potrzebują do prawidłowego wzrostu odpowiedniego nawozu. Garden Home z guano do warzyw spełnia wszystkie wymogi.

Nawóz Garden Home z guano do warzyw to doskonale dobrana kombinacja składników odżywczych: azotu, fosforu potasu oraz substancji organicznej. Ponadto nawóz Garden Home z guano do warzyw zawiera siarkę i magnez. Azot zapewnia wspaniały wzrost warzy, potas wpływa na wspaniałe wybarwienie warzyw. Nawóz Garden Home z guano do warzyw nie tylko dostarcza warzywom niezbędne makro i mikroelementy ale również wzbogaca glebę w próchnicę.

Najbardziej polecanymi nawozami do warzyw są nawozy, organiczne z guano. Warzywa uprawiane na tych nawozach np.: nawóz Garden Home z guano, są zdrowe, czyli zawierają komplet witamin i antyoksydantów tak niezbędnych dla człowieka. Często mówi się „zdrowy jak pomidor", to stwierdzenie jest odzwierciedleniem bogactwa warzyw. Warzywa np: pomidory zasilane nawozem Garden Home z guano do warzyw dostarczają cynku, manganu, potasu, wapnia, żelaza, błonnika oraz likopenu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

więcej jak nawóz garden home

Nasze Produkty

Guano nawóz do tuj
Guano nawóz do kwiatów
Guano Nawóz do kwiatów kwaśnolubnych
guano nawóz do warzyw
Nawóz do trawników z guano
Guano - nawóz do krzewów owocowych
Przejdź do sklepu

Garden Home
Joanna Pawlaczyk-Bieniek
Malawa 819 B
36-007 Krasne
nip: 813-316-46-15
regon: 180479320
biuro@gardenhome24.pl
tel. 609 092 691