Nawóz Garden Home z guano do kwiatów - bujne kwitnienie

12 marca, 2020

W tym sezonie ogrodniczym wprowadzamy kolejny nawóz. Jest to Garden Home z guano do kwiatów. Jest to nawóz organiczno — mineralny z dużą ilością substancji organicznej. Kwiaty to żywe organizmy, które do prawidłowego wzrostu potrzebują odpowiednich środków odżywczych. Nawóz Garden Home z guano do kwiatów do doskonale dobrana kombinacja składników odżywczych: azotu, fosforu, potasu oraz substancji organicznej.

Ponadto nawóz Garden Home z guano do kwiatów  zawiera magnez i siarkę. Azot zapewnia wzrost pędów i liści, fosfor dba o rozwój systemu korzeniowego, potas wpływa na kwitnienie i wybarwienie. Nawóz Garden Home z guano do kwiatów nie tylko dostarcza roślinom niezbędne makro i mikroelementy, ale także wzbogaca glebę w próchnicę i polepsza jej właściwości (guano). Ponieważ nawóz Garden Home do kwiatów zawiera rozmaite związki pochodzenia ze świata roślinnego i zwierzęcego, zostaje zachowany naturalny obieg materii.

Nawóz Garden Home z guano do kwiatów działa wolniej niż nawóz mineralny, ale składniki odżywcze w nim zawarte uwalniają się stopniowo przez dłuższy okres czasu — nie ma więc ryzyka przenawożenie. Nawóz Garden Home z guano do kwiatów to nawóz, którego zrównoważona formuła składników odżywczych sprzyja równomiernemu, homogenicznemu wzrostowi oraz dobremu, bujnemu kwitnieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

więcej jak nawóz garden home

Nasze Produkty

Guano nawóz do tuj
Guano nawóz do kwiatów
Guano Nawóz do kwiatów kwaśnolubnych
guano nawóz do warzyw
Nawóz do trawników z guano
Guano - nawóz do krzewów owocowych
Przejdź do sklepu

Garden Home
Joanna Pawlaczyk-Bieniek
Malawa 819 B
36-007 Krasne
nip: 813-316-46-15
regon: 180479320
biuro@gardenhome24.pl
tel. 609 092 691