O nas

Firma Garden Home jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem na terenie Polski, niemieckiej firmy GPI Green Partners International. GPI Green Partners International to firma posiadająca ugruntowaną i wieloletnią renomę na rynku nawozów w krajach Unii Europejskiej. Z sukcesem działa zarówno na płaszczyznach przemysłowych jak i na rynkach nawozów hobby. Posiada liczne
udane relacje biznesowe z dużymi klientami międzynarodowymi. Fabryka nawozu w Gladbeck posiada certyfikat DIN EN ISO 9001:2008 i zatwierdzony zakład produkcyjny zgodnie z przepisami higienicznymi VOEG 1069/2009.
GPI Green Partners International poprzez firmę Garden Home pragnie umożliwić polskim klientom możliwości skorzystania z bardzo dobrych gatunkowo nawozów mineralno-organicznych.
Firma Garden Home rozpoczęła swoją działalność 29 maja 2017 roku. Zajmuje się handlem i dystrybucją nawozem organiczno mineralnym do iglaków zawierającym guano pingwina. W drodze wyjaśnienia guano to sproszkowane odchody ptaków. Nawozy z guano są to nawozy , które nie są jeszcze bardzo popularne w Polsce. Dzięki swoim ogromnym możliwościom nawóz sprawia , że po jego zastosowaniu przyrosty roczne tui sięgają 50 cm. Takiej wielkości przyrost jest niebywałym sukcesem po dwukrotnym zastosowaniu w ciągu roku. W Polsce według prognoz ,przez najbliższe 5 lat nawozy organiczno mineralne mają osiągnąć 70 procent rynku nawozowego , tak jak jest w innych krajach unijnych. W chwili obecnej w Polsce rozwija się ciągle trend dbania o ogród, który stał się integralną częścią wizerunku domu. Oferowany nawóz przez firmę Garden Home jest spełnieniem marzeń każdej Pani pragnącej mieć piękne, mięsiste, okazałe, osiągające zadowalające przyrosty iglaki w swoim ogrodzie. Zaledwie po kilku dniach od zastosowania widoczne są pierwsze efekty.Możliwe jest to dzięki szybko i długo działających środkach odżywczych w postaci 52 % guano.

Pozdrawiam Joanna Pawlaczyk-Bieniek
nawóz do iglakó 50 cm w skal roku

Certyfikaty

certyfikat-1
certyfikat-2
więcej jak nawóz garden home

Nasze Produkty

Guano nawóz do tuj
Guano nawóz do kwiatów
Guano Nawóz do kwiatów kwaśnolubnych
guano nawóz do warzyw
Nawóz do trawników z guano
Guano - nawóz do krzewów owocowych
Przejdź do sklepu

Garden Home
Joanna Pawlaczyk-Bieniek
Malawa 819 B
36-007 Krasne
nip: 813-316-46-15
regon: 180479320
biuro@gardenhome24.pl
tel. 609 092 691