Rodzaje róż - Nawóz Garden Home z guano do kwiatów.

11 września, 2023

Róże to bardzo popularne i stosunkowo łatwe w uprawie kwiaty dlatego od wielu lat są bardzo czesto sadzone w w ogrodach. Najbardziej popularne są niezmiennie róże rabatowe, które są ozdobą każdego ogrodu.

1. Róża rabatowa Bordeaux - charakteryzuje się bardzo imponujacym kolorem pomiedzy bordo a czerwonym. Dzieki zdolności do obfitego kwitnienia moze być sadzona w lekkim półcieniu. Nawożona nawozem Garden Home z guano pieknie kwitnie i nieustannie wytwarza nowe pąki. Jest bardzo odporna na szkodniki i grzyby , co jeszcze umacnia nawóz Garden Home z guano. Można ją sadzić rownież w donicach.

2. Róża Constanze Mozart - przepieknie pachnaca roża , bardzo elegancka przyrównywana do muzyki Mozarta.

3. Róża Bad Birnbach - posiada bardzo intensywny odcień różu. Kwiaty małe , ale bardzo dużo ich na krzewie. Idealna jako niska rabata lub szpaler przy chodniku. Świetnie nadaje się  do ogrodu jak i donic. Bardzo odporna na warunki atmosferyczne .Odznaczona certyfikatem ADR, czyli najwyższym odznaczeniem jakie może otrzymać róża.

4. Roża Sirius - najbardziej odporna odmiana na deszcze  i upaly. Kwitnia cały rok. Sama oczyszcza się po przekwitaniu. Odznaczona jest certykikatem ADR nadawanym najlepszym odmianą.

5.  Róża Rosengrafin Marie Henriette - posiada słodko- miękki świeży zapach jabłek w linii serca.

Nawóz Garden Home z guano do kwiatów idealnie sprawdza się przy sadzeniu jak i pielęgnacji róż jego wieloskładnikowość oraz duża ilość substancji organicznej zapewnia intensywny, zdrowy wzrost oraz kolor kwiatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

więcej jak nawóz garden home

Nasze Produkty

Guano nawóz do tuj
Guano nawóz do kwiatów
Guano Nawóz do kwiatów kwaśnolubnych
guano nawóz do warzyw
Nawóz do trawników z guano
Guano - nawóz do krzewów owocowych
Przejdź do sklepu

Garden Home
Joanna Pawlaczyk-Bieniek
Malawa 819 B
36-007 Krasne
nip: 813-316-46-15
regon: 180479320
biuro@gardenhome24.pl
tel. 609 092 691