Targi w Essen 2018

3 lutego, 2018

Od 23 do 26 stycznia firma Garden Home na zaproszenie GPI Green Partners miała zaszczyt uczestniczyć w największych targach ogrodniczych w Europie. Targi odbyły się w miejscowości Essen i zgromadziły 1564 wystawców z 45 krajów. Zaprezentowano na nich nowe trendy produktowe oraz innowacyjne technologie stosowane w branży ogrodniczej i sadowniczej.

Według oficjalnych informacji na stronie organizatora targi odwiedziło 40 000 osób. Na targach nie zabrakło również światowych osobistości jak choćby Królewskiej Wysokości Księżnej Benedykte z Danii oraz znanego projektanta mody Michaela Michalskyego.
Polskę reprezentowało 11 firm, które wspólnie utworzyły jedno stoisko. Zaprezentowani na nim szeroką gamę drzew, krzewów, roślin wieloletnich, roślin pnących i roślin owocowych, uprawianych zarówno na zewnątrz, jak i w doniczkach. Na stoisku można było zakupić nowe rośliny wyhodowane zarówno in vitro, jak i w uprawie naturalnej. Dzięki targom w Essen polskie firmy mogły nawiązać kontakty eksportowe zarówno do krajów Unii Europejskiej, jak również do USA czy Japonii.
Największą uwagę na targach przyciągało spektrum osiągnięć florystyki i ogrodnictwa. Najbardziej kreatywne rozwiązania zostały uhonorowane w kategoriach „Bukiet”, „Roślina doniczkowa” i „Sadzenie w wannie". Niezależnie od tego, czy są to ogrodnicy, czy kwiaciarnie — uczestnicy konkursu mogli zaprezentować swoje umiejętności i produkty na targach w Essen.
Produkt sprzedawany przez firmę Garden Home został zaprezentowany w hali nr.3. Cieszymy się, że wzbudza one ogromne zainteresowanie wśród właścicieli szkółek ogrodniczych. Bez wątpienia efekty jego stosowania przekładają się na większe zyski tych, że podmiotów poprzez szybki rozrost, a także ochronę poprzez zwiększoną odporność iglaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

więcej jak nawóz garden home

Nasze Produkty

Guano nawóz do tuj
Guano nawóz do kwiatów
Guano Nawóz do kwiatów kwaśnolubnych
guano nawóz do warzyw
Nawóz do trawników z guano
Guano - nawóz do krzewów owocowych
Przejdź do sklepu

Garden Home
Joanna Pawlaczyk-Bieniek
Malawa 819 B
36-007 Krasne
nip: 813-316-46-15
regon: 180479320
biuro@gardenhome24.pl
tel. 609 092 691